Pelorina Kimdir?

IMG_5703
Bir Pelorina var artık buralarda, görmedik, duymadık, bilmiyoruz demeyin. Yıllardır “pelin sende blogger olsana, pelin sen cok iyi yaparsın, pelin pelin pelin” dediler durdular :)) Geldim mi geldim.
 
Kim bu Pelin derseniz bundan sonra sıkça beraber olacağız orada burada birde şuralarda. Fotoğrafta ki kıza bakınca “dertten başka herşey var bu kafada” derseniz aksine herşeyi kafama takıp, didik didik ederim. 1988 mart ayının 1’inden beri var bu Pelorina.  Tam bir balık burcuyum. Yer yer ağlak çoğu zaman duygsal genellikle aşk kadını 🙂 Onyüzmilyon kalpler.
 
Aklımda kalacağına dolabımda kalsın mantığıyla sürekli yeni şeyler alıp denerim. Sizde mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız benim kombinlerim de. Bugüne kadar hep yakın arkadaşlarıma yardımcı oldum nerede ne giyeceklerine dair ama bundan sonra sizin için de buralarda olacağım. Benimle öyle marka giyinmenize gerek yok bilindik yerlerde, değişik parçaları beraber bulup kombinleyeceğiz mesela. Önemli olan hangi parçaların içinde kendimizi daha iyi hissettiğimiz bence. Bu pelorina artık her yerde.
http://pelorina.blogspot.com.tr/
https://www.instagram.com/pelinkudret/
 IMG_5703

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir