HaftaSonu(Şile)

FullSizeRenderüiğ

http://pelorina.blogspot.com.tr/2016/02/haftasonusile.html

 

Hepimize mutlu güzel haftalar 🙂 Geçtiğimiz hafta sonu doğanın içine saklanmış cennet köşesi Şiledeydim. Şile’yi Istanbul’ da yaşayıpta duymayan yoktur. Şile uzun zamandır tek başına anılmıyor. Şile – Ağva ikisi bir arada. İstanbul’dan kaçıp huzur bulmak isteyenlere güzel tavsiyelerim olacak. Çok güneşli bir hava olmasa da şubat ortası olmasına rağmen ılık güzel bir havaya denk geldik. İlk durağımız kahvaltı için Fusha Restaurant oldu. Manzarası ve sakinliğiyle inanılmaz huzur buluyor insan.

FullSizeRenders FullSizeRenderc

 

Balık burcu olduğumdanmıdır nedir bilemiyorum ama denize bakıp saatlerce oturup dalgaların sesiyle vakit geçirebilirim. Hal böyle olunca ve tamda yeri olan Ağlayankayanın yolunu tuttuk. Ağlayan Kaya bir aşk hikâyesi. Her ne kadar efsane dense de yaşanmış bir hikâyenin halk arasında efsaneye dönüşmüş şekli. Hikayesini merak edenler linke tıklayabilir.

http://www.sileport.com/mekan/?gid=32 

Uzun bir kumsal, dev dalgalar, ufukta sadece bulutlar.

FullSizeRenderüiğ FullSizeRenderd  IMG_0514ööl

 

 

 

 

Tatlıya ne kadar düşkün olduğumu yakın çevrem bilir 🙂 Yeni yerler keşfedip mutlaka her hafta sonu değişik bir yere gidip yeni tatlar denerim. Tabi ki Şileye gidipte tatlı yemeden dönmek olmazdı. Merkezde bulunan ve yine manzarası harika olan bir yer Bilir Cafe. Daha ilk girişte sizi birbirinden güzel tatlılar karışılıyor. Seçim sizin 🙂

 

 

599618942dd475c033bffa60fbb245a4

NOT: Fotoğraflarda ki kombinim(tayt, tshirt, mont, kapşonlu sweat, ayakkabı) sponsor gibi olacak ama hepsi Nike 🙂

 

2 thoughts on “HaftaSonu(Şile)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir