Bomber Ceket Trendi!

IMG_6624

Gün geçmiyor ki modaya yeni yeni parçalar ekleniyor. O kadar hızlı değişiyor ki vitrinler hepsini dolabında istiyor insan 🙂 Sizler için bugün bahsedeceğim konu bomber ceketler.

Ceket çoğu zaman, kıyafetinizi tamamlamak için seçebileceğiniz en havalı parçalardan biri! İstediğiniz kadar basic giyinin, üzerimize aldığımız ceket tüm havamızı birden bire değiştiriyor. İşte bu sebeple de ceketlerin modası asla geçmiyor.

FullSizeRendervfbb1
New York, Londra, Milano Paris ve daha diğer moda haftaları sırasında gerek podyumda sergilenen koleksiyonlar gerekse sokak modası gösterdi ki özellikle ilkbahar sezonunun en popüler ceket modelleri bomber ceketler.

Çiçek desenli, metalik ya da saten görünümlü bomber ceketler bu sezon çok moda. Günlük tarzının en büyük tamamlayacısı olan bomber ceketler, git gide popülerleşiyor. Bomber ceket ne diyenler vardır tabiki 🙂 Kolları ve bel kısmı lastikli, genel olarak şişkin ve kısa ceketlere genel olarak bomber ceket deniliyor.

FullSizeRenderttIMG_6624
1980’lı yılların başında popüler olan bu akım, 2016 yılı itibariyle tekrar vitrinlerde yerini aldı. Özellikle, skinny kot pantolonlar, deri taytlar ile rahatça kombinelebileceğin bu ceketler, rahat ve kolay bir kullanım sağlıyor.

szxc

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir