10.Bebek Şenliği

FullSizeRenderhj

http://pelorina.blogspot.com.tr/2016/05/10bebek-senligi-2016.html

Bebek Şenliği , 27-28-29 Mayıs tarihlerinde Türk Telekom Prime sponsorluğunda 10. Yılını kutladı.  Türkiye’ nin en iyi modacılarının, gurme yiyecek içecek markalarının yer aldığı Bebek Şenliği, aynı zamanda birbirinden farklı standlar ile genç sanatçıların eserlerinden oluşan modern pazarlar, genç ve özgün tasarımcılar, vintage kıyafetler, el yapımı takıları gibi çeşitli ürünlere yer verdi. 

Bebek Şenliği bu yıl Yeni Türkü, Luxus, Sattas, Allen Hulsey, Murat Ceylan, What Da Funk, Light In babylon, Flapper Swing, Ekin Beril, Lindy Hoppers, Frey, Algo Ritmo, Free Hugs, DJ Emre Ergen’in ve tanınmış modacıların yanı sıra özgün tasarımcılar, ünlü sanatçıların katıldığı atölyeler, kitap imza günü, yoga, meditasyon ve gong banyosu gibi aktiviteler ile her yaştan katılımcıyı ağırladı. Hadi bakalım bu sene neler olmuş inceleyelim 🙂

FullSizeRenderhjIMG_3653

Bu sene ananas çılgınlığımı bilmeyen yoktur çevremde 🙂 Daha adımımı atar atmaz bu tatlı stand karşılıyor beni. Sadece 20 adet olan mayoların tasarımı harika.

FullSizeRenderf FullSizeRenders

Bu yılın trendlerinden çiçek desenli elbiselerin ve bir çok değişik tshirt tasarımının yer aldığı Selin Baltacıoğlu’ nun standı en çok ilgi gören alanlardan biriydi 🙂 

IMG_3616 IMG_3626

Tasarım ve kişiye özel şapka ve saç aksesuarlarıyla instagramdan da takip ettiğim OZZ hats yine mizah dolu şapkalarıyla dikkat çekiyordu. 

IMG_3612 IMG_3614

Dekoratif Ürün tasaramıyla  BOX Butik kişiye özel istekleride yapıyor.

IMG_3628

MeYouConcept

IMG_3608

IMG_3602

IMG_3627

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir